KONST / Litografier / Grafiskt blad 13913058
nr 1391 3058
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Moss". Signerad, numrerad 72/100. Motivet: 26x17 cm, yttermått inklusive ram: 28x35
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:36:30
100 kr
150 kr